906 BRADDOCK AVE SE

PALM BAY, Florida 32909 · Brevard County · Parcel 29 3708-GL-454-8

$321 520
Assessed Value
$321 520
Market Value
Annual Tax
$296 520
Taxable Value
Ownership
OwnerWright Astrid
Mailing Address906 SE Braddock AVE Palm Bay FL 32909
Property Details
Year Built2024
Living Area2 840 sq ft
Lot Size12 632 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$42 500
Building Value$279 020
Just (Market) Value$321 520
Assessed Value$321 520
Exemptions-$50 722
Taxable Value$296 520
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2024 $395 000 01